Akce Muzea Komenského Přerov v květnu

13. 05. 2017 / Aktuality / Autor: Alžběta Panáková

Vážení občané,

dovolujeme si Vás pozvat na blížící se akce Muzea Komenského v Přerově. V úterý 16. května proběhne od 17 hodin v prostorách Korvínského domu workshop Lidový tanec. Jak se tančí hanácký valčík? Jaký je základní krok nejstaršího hanáckého tance? Který tanec je nejrychlejší? Jak se tančí Trojky? Na tyto a řadu dalších otázek získáte odpovědi a budete si je i moci vyzkoušet.

Přijměte rovněž pozvání 19. května do Ornitologické stanice, kde si od 16 hodin budete moci vyzkoušet tisk na textil a výrobu náušnic v rámci výtvarné dílny s názvem Indiánské motivy. O den později 20. května od 13.30 pak můžete navštívit dílnu z projektu o městském zahradničení s názvem Vertikální záhon a balkónové zahradničení. Dozvíte se, jak si vyrobit vertikální záhon na pěstování bylinek, jahod, mini odrůd zeleniny nebo květin.

V pátek 26. května pak proběhne v prostorách přerovského zámku Muzejní noc s názvem Svatební noc u Křópalů v ohrožení, kde Vás čeká malé divadelní představení, které Vám zahrají členové Folklorního souboru Haná Přerov. Je opravdu svatební noc u Křópalů v ohrožení? Kdo odhrnul peřinu, která přikryla dávné tajemství? A jak to všechno dopadne?

A v neposlední řadě bychom Vás rádi pozvali na přednášku Hrady dolního Pobečví, která se uskuteční 30. května od 17 hodin v Korvínském domě.

Děkuji.

S přáním příjemného dne

 

Mgr. Petra Holcová

asistentka ředitele Muzea Komenského v Přerově, p.o.

Horní náměstí 7/7, Přerov I-Město

750 02 Přerov

tel.: 581 215 052

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zavádíme mobilní rozhlas
Mapový portál Geosense
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Newsletter

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách obce. Pro přihlášení k odběru e-mailového zpravodaje zadejte svůj e-mail.

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Aktualizuje Bc. Adéla Giblová / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov