Aktuality z CPR Ráj Pavlovice

08. 09. 2020 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

Milí přátelé Centra pro rodinu Ráj,

srdečně vás zdravíme ve dnech babího léta a přinášíme dávku programů na příští dny a týdny. Věřím, že si každý z vás vybere dle svých aktuálních potřeb a že vám přineseme další inspirace do všedních i svátečních dní.

• Ve středu 9. září v 17:30 hodin začíná další běh kurzu KLÍČ KE ZDRAVÝM VZTAHŮM. Rodina a prostředí, ve kterém jsme vyrostli, nás hodně ovlivnily. Jak se to odrazí v přístupu k ostatním blízkým lidem, ve výchově našich i svěřených dětí, v partnerských vztazích, to vše rozkryjeme na kurzu a probereme si i návrhy na možná řešení našich nevhodných stereotypů v jednání. Kurz bude probíhat 4 po sobě následující středy od 17:30 do 19:30 hodin. V případě potřeby zajistíme hlídání dětí ve vašich domácnostech. Příspěvek na celý kurz je 400 Kč/osoba nebo 600 Kč/pár. Hlídání dětí 50 Kč za dítě při každé lekci nebo 80 Kč za sourozence. Jsou volná poslední 3 místa. PŘIHLÁŠKA NA KURZ ZDE (Během sestavování těchto aktualit dochází ještě k jednání na žádost několika účastníků o posunutí začátku kurzu o týden později až od 16. září. Sledujte web, zítra odpoledne to bude rozlousknuto)
  • Ve čtvrtek 10. září od 9 hodin bude mít besedu permakulturní zahradnice a maminka 4 dětí Mgr. Martina Veselá na téma ZAHRADA PRO DĚTI. PŘIHLÁŠKA ZDE Beseda bude v herně v 1.patře.

Další dopolední beseda bude ve čtvrtek 1. října s lektorkou Ing. Evou Fialovou na téma FINANČNÍ HOSPODAŘENÍ V RODINĚ. Přihláška bude koncem týdne doplněna na web.

• V sobotu 12. září – chystáme DEN PRO MÁMY A DCERY, těšit se můžete mimo jiné na malování hedvábných šátků. Ještě jsou volná místa. Akce je vhodná pro maminku s dcerou ve věku od 5 do 70 let. Není možné vzít s sebou víc jak jednu dceru. Plakát i přihlášku najdete ZDE
  • V úterý 15. září – pro maminky s dětmi do 3 let otevíráme nový klub KULÍŠEK v nové herně v 1.patře. Program je zaměřený na pohybový, hudební a dramatický rozvoj dětí, hračky a pomůcky jsou inspirované montessori pedagogikou. PLAKÁT ZDE PŘIHLÁŠKA NA KLUB KULÍŠEK ZDE
  • Pokud věříte, že rande po letech dělá divy, ale i pokud jste spolu teprve krátce, neváhejte se přihlásit na jedinečný kurz pro páry. Opět je tu KURZ MANŽELSKÉ VEČERY. Začíná ve středu 7. října v podvečer a PŘIHLÁŠKA JE ZDE
  • Ve čtvrtek 3. prosince od 17 do 19 hodin k nám zavítá vzácný host – lektorka, poradkyně a spisovatelka Mgr. Milena Mikulková bude mít téma O VZTAZÍCH NA PRSTECH JEDNÉ RUKY, je to náhradní termín za srpen, proto vám to dávám v předstihu, zapište si to do diáře, paní lektorka je vemi charismatická a inspirující, setkání s ní bude v adventu velmi příjemné zastavení.

Další informace, přihlášky i plakátky naleznete na našem webu http://www.raj-pavlovice.cz/

Na vídanou se těší Hana Školoudová

Plakát PDF: AKTUALITY Z CPR RÁJ ZÁŘÍ 2020

21. 9. 2020