Dotazník k využívání internetu domácnostmi

13. 08. 2019 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

Vážení občané,

chtěli bychom vás požádat o vyplnění dotazníku.

Výsledky průzkumu budou sloužit jako jeden z podkladů pro přípravu nového Národního plánu rozvoje vysokokapacitních sítí (2020+). Dále bude průzkum sloužit k přípravě „voucherů“, které by měly domácnostem nabídnout dotaci na rychlejší a stabilnější internet.

Ambicí průzkumu je zjistit na co domácnosti internet využívají, zda jsou s ním spokojení a jaké jsou případně jejich představy o rozvoji sítí nové generace. Průzkum analyzuje skutečnou poptávku po internetu domácností. Můžete svým názorem přispět k udržitelné a technologicky vyspělé České republice.

DOTAZNÍK JE MOŽNÉ VYPLNIT DO 22.8.2019 na webových stránkách https://grantthornton.eu/pruzkumint/

Mapový portál Geosense