Drobnosti z historie – Kulturní dům v Tupci

18. 05. 2020 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

Před 75 lety byla zahájena výstavba Kulturního domu v Tupci.

Stavba byla započata v roce 1955, kdy tehdejší předseda MNV Tupce pan Antonín Velešík věnoval velké úsilí tomu, aby obec měla kulturní zázemí, ale i nové prostory pro kancelář a veřejnou knihovnu, které byly původně v nevyhovujícím domku na témže pozemku. Dne 19. června 1960 byl kulturní dům slavnostně otevřen. Po sloučení Tupce a Veselíčka se v kulturním domě konaly téměř všechny kulturní akce, plesy, schůze i velké rodinné oslavy.

Novou tvář získala budova v roce 1984, kdy byla provedena generální oprava. Jako první akce se v budově uskutečnil sjezd rodáků.

Poslední velkou modernizací prošel kulturní dům v roce 2017.

Koronavirus
Kanalizace Tupec - výstavba 2020
Zavádíme mobilní rozhlas

Nejbližší události v obci

Nejsou žádné plánované akce.

Další události

Mapový portál
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Povodňový portál
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Hlášení rozhlasu

11. 1. 2021

Firma: TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín re… celé hlášení

Starší hlášení

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Prohlášení o přístupnosti / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov