FIRST JOB – rekvalifikace nebo další vzdělávání v oboru

27. 11. 2018 / Kariéra / Autor: Obec Veselíčko

Hledáte práci? Rádi Vám pomůžeme!

V dnešní době je čím dál tím těžší najít práci, která by člověka bavila a za kterou by byl člověk dobře ohodnocený, Pomůžeme Vám. Jsme zapsaný spolek Hanácká aktivní společnost, který sídlí v Senici na Hané. Nabízíme Vám možnost zapojení do našeho projektu First Job. Najdeme a zaplatíme Vám potřebnou rekvalifikaci nebo další vzdělávání v oboru, který Vás bude bavit a který je aktuálně potřebný na trhu práce. Pak si ověříte svoji volbu placenou měsíční praxí u ověřeného zaměstnavatele.  A co bude dál? To už bude záležet jen a jen na Vás. Projekt je zaměřený na dvě cílové skupiny: na mladé lidi do 25 let, kteří prozatím nevstoupili na trh práce, to znamená, že dosud neuzavřeli smlouvy typu hlavní pracovní poměr nebo dohodu o provedení činnost (na dohodu o provedení práce se omezení nevztahuje) a na lidi ve věku 50 let a víc, kteří jsou nezaměstnaní – tedy bez práce. U této druhé skupiny nezáleží na vzdělání ani na předchozích zaměstnáních. Celý projekt probíhá ve spolupráci s Úřadem práce, který nám pomáhá s oslovováním vhodných účastníků. Účast v projektu Vás nebude nic stát, protože je celý financovaný z prostředků Evropská unie.

Pokud si myslíte, že Vám můžeme pomoci, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 604 558 643, nebo na e-mailu: firstjob@aktivsenice.cz, kde Vám rádi odpovíme na všechny dotazy. Pokud máte zájem o další informace, sledujte nás na Facebooku (www.facebook.com/firstjob.has) nebo na webových stránkách projektu www.firstjob.aktivsenice.cz

Nejbližší události v obci

Nejsou žádné plánované akce.

Další události

3. 3. 2021

Vinařství Holánek přijede ve čtvrtek 4. března s pojízdnou vinotékou. Přiveze moravská vína sudová i lahvová. Tento týden bude zvýhodněná cena na polosladký Sauvignon 2020 za 150 Kč a tradiční, polosuchý Ryzlink rýns… celé hlášení