Hlášení místního rozhlasu ze dne 12. 5. 2017

13. 05. 2017 /Hlášení/ Autor: Alžběta Panáková

Do hlášení 12. 5. 2017:

1)    Muzeum Záhoří zve občany na retro výstavu panenek, kočárků, autíček, stavebnic a her „Hračky nestárnou“. Expozice je doplněna fotografiemi z historie Mateřské školy Veselíčko, která letos oslavuje 70. výročí založení. Slavnostní vernisáž výstavy bude v pátek 12. května v 16 hodin. Vernisáž bude spojena také s křtem nové publikace pro děti „Omalovánky Veselíčko.“ Návštěvní doba muzea je vždy v pátek a sobotu od 16 do 18 hodin. Výstava bude otevřena do konce června. Větší skupiny mohou po telefonické dohodě kdykoliv i mimo návštěvní dobu. Muzeum bude o prázdninách otevřeno také v době konání jiných společenských akcí.

2)    V sobotu 13. května bude přibližně mezi 9 a 12 hodinou obcí projíždět kolona automobilových veteránů v rámci 18. Ročníku Helfštýnského okruhu, a to ze směru od Dolního Újezdu na Radvanice. Akci bude v naší obci doprovázet hudební podkres z rozhlasu.

3)    Český zahrádkářský svaz Veselíčko pořádá v sobotu 20. Května zájezd do lednicko-valtického areálu. Zájemci se mohou hlásit u p. Karla Kovaříka p. Josefa Panáka na telefonu 774 99 66 44. Cena zájezdu činí 380,- Kč (pro účastníky do 18 let a nad 65 let 330 Kč) Nabídka platí do naplnění kapacity autobusu.

4)    Příští sobotu 20. Května se v Dolním Újezdě uskuteční 13. Ročník Sportovních her MR Lipensko. Bude se soutěžit ve fotbale, volejbale, nohejbale a stolním tenisu. Naše obec již má zajištěny družstva kromě fotbalu. Kdyby se ještě podařilo dát dohromady zájemce o fotbalový tým, informujte do pondělí 15. května starostu obce.

 5)    V rámci probíhající komplexní pozemkové úpravy v katastrálním území Tupec bylo při vypracování plánu společných zařízení zjištěno, že se zde nenachází dostatek státní a obecní půdy potřebné na pokrytí plánu. Obec Veselíčko proto vyzývá vlastníky, kteří budou mít zájem odprodat pozemek nebo spoluvlastnický podíl k pozemku, nechť se obrátí na starostu obce, nebo přímo na Státní pozemkový úřad v Přerově.

Zpět na přehled Hlášení rozhlasu

Zavádíme mobilní rozhlas
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Newsletter

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách obce. Pro přihlášení k odběru e-mailového zpravodaje zadejte svůj e-mail.

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Aktualizuje Bc. Adéla Giblová / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov