Hlášení místního rozhlasu ze dne 13. 4. 2018

13. 04. 2018 /Hlášení/ Autor: Alžběta Panáková

 

  1. Dnes a zítra (13. a 14. 4.) od 16 do 18 hodin pokračuje v Muzeu Záhoří výstava „100 let republiky – 100 let vesnice“. Přijďte se podívat na bohatou sbírku historických fotografií obce a vojenské předměty či legionářské uniformy spojené s ukončením 1. světové války. Část expozice je věnována tradicím Záhoří. Výstava je otevřena i další pátek a sobotu od 16 do 18 hodin.
  2. Upozorňujeme účastníky zájezdu do maďarských termálních lázní, že odjezd autobusu bude tuto sobotu, tedy zítra v 5 hodin ráno z autobusové zastávky v Tupci a dálek ze zastávky U Helgy a U hřbitova.  V Tupci bude autobus přistaven v 4.45. Na zájezd je možné se ještě přihlásit u p. Alžběty Panákové , tel. 727 821 809.
  3. Výbor TJ Sokol Veselíčko oznamuje členům, že jarní úklid sokolské zahrady se uskuteční v sobotu 14. 4. od 8:30 hodin. Zároveň upozorňuje občany, že po dobu prací bude pro veřejnost omezen vstup do celého areálu.
  4. Upozorňujeme zástupce všech spolků a komisí v obci, že ve středu 18. dubna se od 18 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu uskuteční jednání kulturní komise. Hlavním bodem jednání bude naplánování obecní akce „Pálení čarodějnic“, která se bude konat v pondělí 30. dubna.
  5. MUDr. Václav Višinský oznamuje občanům, že vzhledem k ukončení lékařské praxe v ordinaci v Dolním Újezdě, žádá své pacienty, aby se v měsíci dubnu přišli zásobit recepty na užívané léky, nebo zařídit jiné lékařské záležitosti. Zároveň upozorňujeme, že MUDr. Křiváčková z LnB, která bude v budoucnu ordinovat i na Veselíčku, stále ještě přijímá pacienty.
  6. Upozorňujeme občany, že příští sobotu a neděli 21. a 22. dubna se uskuteční na lesní přehradě rybářské závody Lukavec 2018. Kromě závodů k vidění rybáři připraví i bohaté občerstvení. Naplánujte si příští víkend návštěvu Lukavce.
  7. Obec Veselíčko zavádí novou službu Mobilní rozhlas. Pokud chcete dostávat aktuální zprávy z obce a hlášení rozhlasu přímo do e-mailu, nebo do telefonu, zaregistrujte se v aplikaci Mobilní rozhlas, který nejdete velmi viditelně na hlavní stránce webových stránek obce www.obec-veselicko.cz

Zpět na přehled Hlášení rozhlasu

Zavádíme mobilní rozhlas
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Newsletter

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách obce. Pro přihlášení k odběru e-mailového zpravodaje zadejte svůj e-mail.

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Aktualizuje Bc. Adéla Giblová / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov