Hlášení místního rozhlasu ze dne 25.10.2019

25. 10. 2019 /Hlášení/ Autor: Obec Veselíčko

  1. Muzeum Záhoří zve na výstavu Jak jsme žili…, která bude naposledy otevřena dnes a zítra od 16 do 18 hodin.
  2. Prosíme zájemce o čipování psů v naší obci, aby nahlásili na obecním úřadě, kdy mají možnost se se svým psem dostavit na čipování, jestli v dopoledních nebo odpoledních hodinách nebo jen v sobotu. Čipování bude uskutečněno ve více termínech, protože administrativní práce při čipování je časově náročnější.
  3. Oznamujeme občanům, že se lampiónový průvod nakonec konat bude. Sraz je v sobotu 26. října v 17.30 v Tupci v maskách i bez masek, zakončen bude v hospůdce Na Kovárně, kde bude připraveno občerstvení.
  4. Myslivecké sdružení Lubeň Dolní Újezd srdečně zve na jubilejní 20. Svatohubertskou mši do kostela sv. Havla v Dolním Újezdě v neděli v 9 hod.
  5. Rodina Trnova a Švajcova děkují všem, kdo se přišli naposledy rozloučit s panem Zdeňkem Trnou, děkují též za projevy soustrasti a květinové dary.

 

 

Zpět na přehled Hlášení rozhlasu

Koronavirus
Zavádíme mobilní rozhlas
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Hlášení rozhlasu

26. 5. 2020

Sbor dobrovolných hasičů Veselíčko bude pořádat v sobotu 30.května v dopoledních hodinách sběr železa a starého papíru. Zájemce o odklizení nepotřebného železa po jarním úklidu žádáme, aby jej ponechali viditelně pře… celé hlášení

Starší hlášení

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Aktualizuje Bc. Adéla Giblová / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov