Hlášení místního rozhlasu ze dne 27. 9. 2017

27. 09. 2017 /Hlášení/ Autor: Alžběta Panáková

 1. 1) Mateřská škola Veselíčko pořádá ve spolupráci s Občerstvením Sokolka v pátek 29. 9. od 15 hodin v areálu sokolské zahrady již III. Ročník veselíčské drakiády. Od 16 hodin začínají tři soutěže – O nejlepšího drakonoše, O draka akrobata a O nejoriginálnější jméno draka. Akce se koná za každého počasí. Náhradní program je zajištěn.

  2) Občerstvení Sokolka pořádá v pátek 29. září od 20 hodin třetí letošní Retro disco-dance 80. a 90. let aneb Retro v retru v sokolské zahradě.

  3) V sobotu 30. září se na prostranství u minimarketu uskuteční sběr velkoobjemového a zároveň nebezpečného odpadu. Kontejnery budou přistaveny od 8 do 12 hodin.

  4) Nohejbalová sekce TJ Sokol Veselíčko pořádá v sobotu 30. září od 9 hodin nohejbalový turnaj v Sokolské zahradě. Akce se koná celý den a pro účastníky i diváky je připraveno bohaté občerstvení.

  5) V sobotu 30. září a v neděli 1. října se uskuteční Tupecké hody.

  V sobotu od 12 hodin budou na návsi v Tupci připraveny pouťové atrakce. Od 15 do 17 hodin zahraje na návsi dechový orchestr LEOPARDI.

  V neděli pokračuje program hodů od 10 hodin slavnostní mší v kapli sv. Františka Serafinského, následují kolotoče a pouťové atrakce na návsi v Tupci.

  Od 19 hodin se v Kulturním domě v Tupci uskuteční hudebně zábavný kabaret Tomáše Matonohy – INSPEKTOR KLUZÓ. Vstupenky jsou v předprodeji v obecní knihovně a na obecním úřadě.

 

Zpět na přehled Hlášení rozhlasu

Zavádíme mobilní rozhlas
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Newsletter

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách obce. Pro přihlášení k odběru e-mailového zpravodaje zadejte svůj e-mail.

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Aktualizuje Bc. Adéla Giblová / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov