Hlášení místního rozhlasu ze dne 31. 7. 2012

31. 07. 2012 /Hlášení/ Autor: Bc. Adéla Giblová

1) Obec Veselíčko srdečně zve všechny občany a hosty na Letní přemítání v zámeckém parku ve Veselíčku. Slavnostní ukončení obnovy kamenných prvků ve francouzské zahradě (kašna, bazén, zdi, schodiště), kterou provedla odborná firma, a na níž jsme získali dotaci z Programy obnovy kulturních památek Olomouckého kraje, se uskuteční ve čtvrtek 2. Srpna 2012 od 16 hodin ve spodní části francouzské zahrady. K příjemnému pobytí, posezení či procházce v zahradě a parku vám nejprve zazpívá pěvecký sbor místních seniorek a seniorů Radost, který bude mít v obci veřejnou premiéru, a poté zahraje kaple Od neděle…, která hraje hudbu na pomezí jazzu, rocku a folku. Občerstvení pro návštěvníky je zajištěno.

2) Upozorňujeme obyvatele, zejména pak děti a rodiče, aby upozornili své malé potomky, že vstupování do napuštěného bazénu a zejména pak kašny není podle provozního řádu zámeckého parku povoleno. Rovněž chci upozornit, že francouzská zahrada je monitorována kamerovým systémem. Stejně tak připomínám, že cyklisté mohou parkem kolo vést, nikoliv jím projíždět. (Provozní a návštěvní řád zámeckého parku byl zveřejněn ve VN č. 22 na str. 20.)

3) Mateřská škola Veselíčko vyhlašuje ve spolupráci s Obecním úřadem Veselíčko a o.s. Záhoří prázdninovou literární soutěž „Pohádka o skřítku Veselíčkovi“. Literární soutěže se mohou zúčastnit děti i dospělí bez rozdílu věku. Uzávěrka soutaže je 31. Srpna. Vyhodnocení a ocenění soutěžících se uskuteční 17. Listopadu v Kulturním domě v Tupci.

Zpět na přehled Hlášení rozhlasu

Koronavirus
Kanalizace Tupec - výstavba 2020
Zavádíme mobilní rozhlas
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Povodňový portál
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Hlášení rozhlasu

11. 1. 2021

Firma: TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín re… celé hlášení

Starší hlášení

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Prohlášení o přístupnosti / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov