Hlášení místního rozhlasu ze dne 4.4.2019

04. 04. 2019 /Hlášení/ Autor: Obec Veselíčko

 1. Muzeum Záhoří zve na výstavu Jak jsme žili – šili, která je otevřená vždy v pátek  a v sobotu od 16 do 18 hodin. Výstava potrvá až do konce dubna.
 2. Vzhledem k množícím se stížnostem na vyvrácené popelnice (nejspíše od psa), žádáme občany, aby své psy nenechali volně pobíhat po obci.
 3. oznamujeme Vám, že dne 9.4. od 21,00 do 10.4.2019 do 18,00 hodin proběhne preventivní odkalovaní vodovodního přivaděče z vodojemu 2x 800 m3 v Lipníku nad Bečvou po čerpací stanici v Oseku nad Bečvou. Tyto vodárenské práce budou plynule navazovat na noční odkalování přivaděče III. etapy a jsou připraveny tak, aby dopad na zásobení odběratelů vodou byl minimalizován. V souvislosti s těmito pracemi může dojít ke krátkodobému přerušení dodávky vody, k poklesům tlaku ve vodovodech, vodovodních přípojkách i ve vnitřních domovních rozvodech, nebo ke zhoršení fyzikálních vlastností pitné vody ( zbarvení ) a pokud tyto v krátké době neodezní je nutno tuto závadu nahlásit na Centrální vodárenský dispečink VaK Přerov, a.s. telefon 800 167 427 a nebo na e-mail: dispecink@vakpr.cz. Poté pohotovostní služba provozu vodovodů provede odkalení rozvodných řadů. Doporučujeme odběratelům, aby se na tento den dostatečně předzásobili vodou. Současně se omlouváme odběratelům za způsobené potíže v zásobování a děkujeme za pochopení nutných opatření při provádění preventivního odkalování vodovodního přivaděče.
  • Dispečer VaK Přerov, a.s. CVD – zajistí doplnění vodojemů v Lipníku nad Bečvou 2x 800 m3, Svatá Anna, Loučka, Dolní Újezd, Nové Dvory, Veselíčko a Staměřice na maximální hladinu.
  • Cisterny na pitnou vodu budou rozmístěny takto – kontejner z provozu dopravy č. 1 se přistaví k restauraci Osečanka, pojízdný kontejner z PVH se přistaví k drůbežárně v Oldřichově, malý vlek z PVH se přistaví k ZŠ, MŠ a jídelně v Oseku nad Bečvou a malý vlek z PVP se přistaví do obce Buk na DTP ( k požární nádrži ). Pojízdná cisterna DAF z provozu dopravy zajistí průběžné doplňování vody do rozmístěných kontejnerů a dále zajistí rozvoz vody do obcí Osek nad Bečvou, Oldřichov, Buk DTP a Veselíčko.
  • Pracovník VaK Přerov, a.s. provozu vodovodů zodpovědný za odkalování PŘ IV. etapy je – mistr PVH II. p. Janičko Marek, mobil 604 666 734, e-mail: janicko@vakpr.cz.
  • Žádám příslušné pracovníky VaK Přerov, a.s. a obecních úřadů o zveřejnění tohoto oznámení obvyklým způsobem.

Zpět na přehled Hlášení rozhlasu

Zavádíme mobilní rozhlas
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Hlášení rozhlasu

20. 2. 2020

V pátek 21. února a v sobotu 22. února bude otevřena výstava Výlet do dětství v muzeu v době od 16 do 18 hodin, která pak bude otevřena vždy v pátek a v sobotu až do konce března. Na výstavě … celé hlášení

Starší hlášení

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Aktualizuje Bc. Adéla Giblová / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov