Hlášení místního rozhlasu ze dne 9. 8. 2017

10. 08. 2017 /Hlášení/ Autor: Alžběta Panáková

Hlášení OÚ – 9. 8. 2017

  • Informujeme občany, že MěÚ LnB vydal pro celé územní SO ORP LnB opatření obecné povahy, které ZAKAZUJE obecné nakládání s povrchovými vodami ze všech vodních toků a vodních nádrží ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Lipník nad Bečvou. Za obecné nakládání s povrchovými vodami se považuje odběr povrchových vod nebo jiné nakládání s těmito vodami pro vlastní potřebu v případě, že k tomu odběru nebo nakládání s vodami není třeba zvláštního technického opatření.

 

  • V pátek 11. srpna se od 20 hodin uskuteční v Sokolce jediná klasická taneční zábava se skupinou Negativ. Připraveno je bohaté občerstvení. V sobotu 12. srpna od 21 hodin pak pořádá Sokolka ve spolupráci s Obcí Veselíčko další letní kino – tentokrát se bude jednat o českou komedii.

 

  • V sobotu 12. srpna pořádá po celý den Ranč Mustang Veselíčko Závody chladnokrevných koní. Jedná se o oficiální kvalifikaci na MČR jednospřeží i dvojspřeží. Soutěžit se bude v disciplínách v pořadí: 1) VOZATAJSKÝ PARKUR, OVLADATELNOST S KLÁDOU, 3) TĚŽKÝ TAH. Na RMV bude připraveno pro diváky občerstvení.

 

  • Vážení občané, v obci bude probíhat ještě několik týdnů oprava plynovodu a vodovodu. Kromě následných oprav cest budou povrchově upravena i veřejná prostranství v okolí míst výkopů. V případě, že zjistíte poškození vašich domů nebo vašeho majetku, nafoťte míru poškození a informujte písemně, elektronicky nebo osobně starostu obce, pracovníky obecního úřadu nebo stavební dozor obce p. Jiřího Lorence st.

 

Zpět na přehled Hlášení rozhlasu

Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Newsletter

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách obce. Pro přihlášení k odběru e-mailového zpravodaje zadejte svůj e-mail.

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Aktualizuje Bc. Adéla Giblová / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov