Hlášení místního rozhlasu ze dne 9. 8. 2017

10. 08. 2017 /Hlášení/ Autor: Alžběta Panáková

Hlášení OÚ – 9. 8. 2017

  • Informujeme občany, že MěÚ LnB vydal pro celé územní SO ORP LnB opatření obecné povahy, které ZAKAZUJE obecné nakládání s povrchovými vodami ze všech vodních toků a vodních nádrží ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Lipník nad Bečvou. Za obecné nakládání s povrchovými vodami se považuje odběr povrchových vod nebo jiné nakládání s těmito vodami pro vlastní potřebu v případě, že k tomu odběru nebo nakládání s vodami není třeba zvláštního technického opatření.

 

  • V pátek 11. srpna se od 20 hodin uskuteční v Sokolce jediná klasická taneční zábava se skupinou Negativ. Připraveno je bohaté občerstvení. V sobotu 12. srpna od 21 hodin pak pořádá Sokolka ve spolupráci s Obcí Veselíčko další letní kino – tentokrát se bude jednat o českou komedii.

 

  • V sobotu 12. srpna pořádá po celý den Ranč Mustang Veselíčko Závody chladnokrevných koní. Jedná se o oficiální kvalifikaci na MČR jednospřeží i dvojspřeží. Soutěžit se bude v disciplínách v pořadí: 1) VOZATAJSKÝ PARKUR, OVLADATELNOST S KLÁDOU, 3) TĚŽKÝ TAH. Na RMV bude připraveno pro diváky občerstvení.

 

  • Vážení občané, v obci bude probíhat ještě několik týdnů oprava plynovodu a vodovodu. Kromě následných oprav cest budou povrchově upravena i veřejná prostranství v okolí míst výkopů. V případě, že zjistíte poškození vašich domů nebo vašeho majetku, nafoťte míru poškození a informujte písemně, elektronicky nebo osobně starostu obce, pracovníky obecního úřadu nebo stavební dozor obce p. Jiřího Lorence st.

 

Zpět na přehled Hlášení rozhlasu

Zavádíme mobilní rozhlas
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Newsletter

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách obce. Pro přihlášení k odběru e-mailového zpravodaje zadejte svůj e-mail.

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Aktualizuje Bc. Adéla Giblová / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov