Hlášení místního rozhlasu ze dne 1. 6. 2012

01. 06. 2012 /Hlášení/ Autor: Bc. Adéla Giblová

1) Upozorňujeme občany na možnost odložení velkoobjemového odpadu. Kontejnery jsou umístěny na čtyřech místech (u obchodu v Tupci, u obecního úřadu, u zámku, v chatové oblasti) a budou odvezeny v pondělí 4. června.

2) Sdružení chovatelů koček Přerov a Městská knihovna Lipník n. B. pořádají při příležitosti mezinárodního dne dětí propagační výstavu koček. Uskuteční se v sobotu 2. Června ve výstavním sále městské knihovny Domeček od 9 do 17 hodin.

3) Středisko volného času Lipník a Město Lipník pořádají v sobotu 2. Června 17. Ročník Záhorských slavností. Akce se tentokrát uskuteční v areálu střediska volnéhoé času v Komenského sadech za gymnáziem od 14 do 17 hodin. Vystoupí folklorní soubory a muziky – cimbálová muzika ZUŠ LnB Kosénka, Rozmarýnek z Hranic, Maleníček z Lipníka, Troják z Valašské Bystřice a Kosíř z Kostelce na Hané. Součástí programu jsou aktivity pro děti a stánkový prodej. V případě nepříznivého počasí se akce uskuteční v sále kina Svět.

4) Mateřská škola Veselíčko vyhlašuje zápis dětí do mateřské školy. Uskuteční se ve čtvrtek 7. Června od 9 do 14 hodin. K zápisu je nutný dle vyhlášky pro mateřské školy rodný list, očkovací průkaz dítěte a občanský průkaz jednoho z rodičů. Zapsány mohou být všechny děti, které během školního roku 2012-2013 dovrší tří let věku.

5) Ve čtvrtek 7. Června od 18 hodin se uskuteční šesté letošní veřejné zasedání zastupitelstva obce Veselíčko. Program jednání je zveřejněn na webových stránkách obce a elektronické i pevné úřední desce.

6) Dobrovolný svazek obcí mikroregionu Lipensko pořádá ve spolupráci s Obcí Veselíčko a TJ Sokol Veselíčko 8. ročník Sportovních her mikroregionu Lipensko. Zveme vás do sportovního areálu Sokolská zahrada ve Veselíčku na sobotu 9. června 2012. Můžete se zúčastnit jako diváci a fanoušci sportovního klání družstev z obcí mikroregionu v malé kopané, volejbale a nohejbale. Jako soutěžící se můžete utkat v netradičních disciplínách jako je hod bečkou, šipky apod. Sportovní soutěže se odehrají od 9 do 17 hodin, kdy je plánováno slavnostní předání cen nejlepším týmům, a to v jednotlivých kategoriích i v soutěži družstev. Oceníme také vítěze soutěží v netradičních disciplínách. Občerstvení pro sportovce i diváky je zajištěno po celý den. Od 17.30 vystoupí k příjemnému zakončení akce swingová živá kapela New Street Band.

7) V pondělí 11. Června do obce zavítá hodnotitelská komise k soutěži Vesnice roku 2012, do které se naše obec přihlásila. Přípravná schůzka kulturní komise k této akci se uskuteční v úterý 5. Června od 18.30 hodin na obecním úřadě.

Zpět na přehled Hlášení rozhlasu

Zavádíme mobilní rozhlas
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Hlášení rozhlasu

28. 1. 2020

Muzeum Záhoří Vás srdečně zve v neděli 2. února ve 14 hodin na slavnostní vernisáž k výstavě Výlet do dětství, kde můžete vidět panenky, kočárky a hračky z dřívějších dob nebo historickou kuchyni. V programu vystoupí… celé hlášení

Starší hlášení

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Aktualizuje Bc. Adéla Giblová / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov