Hlášení místního rozhlasu ze dne 18. 5. 2012

18. 05. 2012 /Hlášení/ Autor: Bc. Adéla Giblová

1) V hospůdce Na kovárně dnes od 19 hodin pořádá pivovar Zubr střelby Krotitelů žízně.

2) Charita Lipník pořádá v sobotu 19. Května od 10 do 12 hodin Májové hraní v meditační zahradě v Lipníku nad Bečvou. V programu vystoupí zpěváci ze ZUŠ LnB. Uslyšíte skladby z klasické hudby, muzikálu, šansonu a čtyřhlasé skladby komorního orchestru. Na programu je dále vystoupení taneční skupiny Small City Breakers a praktické ukázky Canisterapie.

3) V sobotu a neděli 19. a 20. Května se v Týne nad Bečvou konají Týnské sokolské slavnosti u příležitosti 90. Let Sokola v Týně. V sobotu po volejbalovém a nohejbalovém turnaji vystoupí v kulturním programu např. cimbálová muzika žáků ZUŠ LnB Kosénka, uvidíte sletovou skladu rodičů s dětmi „Muzikantova písnička“, valašský soubor písní a tanců Rusava s cimbálovou muzikou Bukovinka, sletovou skladbu „Nebe nad hlavou“ dorostenek a žen. Ve volné zábavě bude hrát DJ Martin.

4) Farnost Osek nad Bečvou zve farníky na mši svatou, která se koná v neděli 20. Května ve Veselíčku na Vicinově od 10.30 u kaple svatého Jana Nepomuckého.

5) Slavnostní přivítání nových občánků obce Veselíčko se uskuteční v prostorách společenského sálu zámku Veselíčko v neděli 20. května od 14.30 hodin.

6) TJ Sokol Veselíčko pořádá příští sobotu 26. Května tradiční již 24. Ročník Pochod veselíčskými lesy. Prezence je od 7.30 do 10.30 ve sportovním areálu Sokolská zahrada. Účastníci obdrží při prezenci plán trasy na 5, nebo 15 km. Startovné je pro děti 10 Kč a pro dospělé 20 Kč. Po absolvování všech kontrol obdrží účastníci v cíli pamětní list. Pochod se koná za každého počasí – vítězem je každý, kdo dojde do cíle zdráv a spokojen. Trasa pochodu vede lesními úseky, proto věříme, že se k naší přírodě a jejím obyvatelům budete chovat ohleduplně.

7) Upozorňujeme občany, že sběr velkoobjemového odpadu se uskuteční za 14 dní – od pátku 1. Června. Kontejnery budou odvezeny v pondělí 4. Června.

Zpět na přehled Hlášení rozhlasu

Zavádíme mobilní rozhlas
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Hlášení rozhlasu

28. 1. 2020

Muzeum Záhoří Vás srdečně zve v neděli 2. února ve 14 hodin na slavnostní vernisáž k výstavě Výlet do dětství, kde můžete vidět panenky, kočárky a hračky z dřívějších dob nebo historickou kuchyni. V programu vystoupí… celé hlášení

Starší hlášení

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Aktualizuje Bc. Adéla Giblová / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov