Hlášení místního rozhlasu ze dne 2. 8. 2012

02. 08. 2012 /Hlášení/ Autor: Bc. Adéla Giblová

1) Obec Veselíčko srdečně zve všechny občany a hosty na Letní přemítání v zámeckém parku ve Veselíčku. Slavnostní ukončení obnovy kamenných prvků ve francouzské zahradě (kašna, bazén, zdi, schodiště, se uskuteční DNES od 16 hodin ve spodní části francouzské zahrady. K příjemnému pobytí, posezení či procházce v zahradě a parku vám nejprve zazpívá pěvecký sbor místních seniorek a seniorů Radost, který bude mít v obci veřejnou premiéru, a poté zahraje kaple Od neděle…, která hraje hudbu na pomezí jazzu, rocku a folku. Občerstvení pro návštěvníky je zajištěno.

2) Zítra, tedy 3. 8. dojde k oficiálnímu předání nově rekonstruovaného veřejného prostranství U kovárny. Veřejnost bude moci po měsíční rekonstrukci využívat novou bezpečnou stezku pro průchod nebezpečného místa.

3) Hospůdka Na kovárně zve na zítřejší POSEZENÍ U GRILU. Uskuteční se od 17 hodin. Mimo gril budou langoše, věnečky, poháry pro děti. Pro milovníky piva se bude točit navíc MAESTRO, SVIJANY, YUZU, ŘEZANÉ PIVO. Srdečně zve obsluha hospůdky Na kovárně.

Zpět na přehled Hlášení rozhlasu

Zavádíme mobilní rozhlas
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Hlášení rozhlasu

14. 1. 2020

Sbor dobrovolných hasičů Veselíčko pořádá v pátek 17.ledna v kulturním domě v Tupci tradiční hasičský ples. Vstupenky jsou v prodeji u paní Marie Hučínové na tel. čísle 607 169 870. Klub pro děti a rodiče Vás… celé hlášení

Starší hlášení

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Aktualizuje Bc. Adéla Giblová / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov