Hlášení místního rozhlasu ze dne 25. 5. 2012

25. 05. 2012 /Hlášení/ Autor: Bc. Adéla Giblová

1) TJ Sokol Veselíčko pořádá v sobotu 26. května tradiční již 24. Ročník Pochod veselíčskými lesy. Prezence je od 7.30 do 10.30 ve sportovním areálu Sokolská zahrada. Účastníci obdrží při prezenci plán trasy na 5, nebo 15 km. Startovné je pro děti 10 Kč a pro dospělé 20 Kč. Po absolvování všech kontrol obdrží účastníci v cíli pamětní list. Pochod se koná za každého počasí – vítězem je každý, kdo dojde do cíle zdráv a spokojen. Trasa pochodu vede lesními úseky, proto věříme, že se k naší přírodě a jejím obyvatelům budete chovat ohleduplně.

2) V obci Rusava na Podhostýnsku se v sobotu 26. Května od 14 hodin do večera uskuteční zajímavá akce Kácání Mája. V rámci projektu spolupráce Kroje našich krajů zde vystoupí taneční soubory Rusavjan, Občanská beseda Kyselovice, Valášci z Rusavy, dále hanácké soubory Cholinka, Pantla, Hanačka, pěvecký sbor Fčelka a folklorní soubory Vepor (SK) a Soláň. K tanci a poslechu zahraje cimbálová muzika Rusava z Bystřice pod Hostýnem.

3) V neděli 27. května 2012 se od 14 hodin v sokolské zahradě – travnatá část – utká v malé kopané domácí družstvo FC Veslo s fotbalovým družstvem XXXL.

4) Upozorňujeme občany, že sběr velkoobjemového odpadu se uskuteční příští týden – od pátku 1. Června. Kontejnery budou odvezeny v pondělí 4. Června.

5) Dobrovolný svazek obcí mikroregionu Lipensko pořádá ve spolupráci s Obcí Veselíčko a TJ Sokol Veselíčko 8. ročník Sportovních her mikroregionu Lipensko. Zveme vás do sportovního areálu Sokolská zahrada ve Veselíčku na sobotu 9. června 2012. Můžete se zúčastnit jako diváci a fanoušci sportovního klání družstev z obcí mikroregionu v malé kopané, volejbale a nohejbale. Jako soutěžící se můžete utkat v netradičních disciplínách jako je hod bečkou, šipky apod. Sportovní soutěže se odehrají od 9 do 17 hodin, kdy je plánováno slavnostní předání cen nejlepším týmům, a to v jednotlivých kategoriích i v soutěži družstev. Oceníme také vítěze soutěží v netradičních disciplínách. (Přihlásilo se 7 fotbalových, 5 volejbalových a 13 nohejbalových týmů.) Občerstvení pro sportovce i diváky je zajištěno po celý den. Od 17.30 vystoupí k příjemnému zakončení akce swingová živá kapela New Street Band.

Zpět na přehled Hlášení rozhlasu

Zavádíme mobilní rozhlas
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Hlášení rozhlasu

28. 1. 2020

Muzeum Záhoří Vás srdečně zve v neděli 2. února ve 14 hodin na slavnostní vernisáž k výstavě Výlet do dětství, kde můžete vidět panenky, kočárky a hračky z dřívějších dob nebo historickou kuchyni. V programu vystoupí… celé hlášení

Starší hlášení

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Aktualizuje Bc. Adéla Giblová / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov