Hlášení místního rozhlasu ze dne 8. 6. 2012

08. 06. 2012 /Hlášení/ Autor: Bc. Adéla Giblová

1) Dobrovolný svazek obcí mikroregionu Lipensko pořádá ve spolupráci s Obcí Veselíčko a TJ Sokol Veselíčko 8. ročník Sportovních her mikroregionu Lipensko. Zveme vás do sportovního areálu Sokolská zahrada ve Veselíčku na zítřejší sobotu 9. června 2012. Můžete se zúčastnit jako diváci a fanoušci sportovního klání družstev z obcí mikroregionu v malé kopané, volejbale a nohejbale. Jako soutěžící se můžete utkat v netradičních disciplínách jako je hod bečkou, šipky apod. Sportovní soutěže se odehrají od 9 do 17 hodin, kdy je plánováno slavnostní předání cen nejlepším týmům, a to v jednotlivých kategoriích i v soutěži družstev. Oceníme také vítěze soutěží v netradičních disciplínách. Občerstvení pro sportovce i diváky je zajištěno po celý den. Od 17.30 vystoupí k příjemnému zakončení akce swingová živá kapela New Street Band.

2) V neděli 10. června 2012 se od 14hod v sokolské zahradě – travnatá část – utká v malé kopané domácí družstvo FC Veslo s fotbalovým družstvem FC Dragons.

3) Český svaz zahrádkářů Veselíčko pořádá dne 15. června zájezd do Polska, kde se navštíví národní sklad osiv, hnojiv, postřiků a jiného levného materiálu. Poté se navštíví dvě menší zahradnické farmy a známá burza v Polském Těšíně. Cena zájezdu je 50 Kč. Zájemci se mohou hlásit u pana Karla Kovaříka na tel. 724 212 862.

4) V pondělí 11. června přijede do naší vesnice komise hodnotící soutěž Vesnice roku 2012. Jedním z kritérií této soutěže je také celkový vzhled obce. Pokud vám záleží na dobrém dojmu, který si odvezou z Veselíčka nejen naši hosté, ale který budeme mít my všichni obyvatelé, prosím, abyste si před svými domy uklidili a v rámci svých možností upravili prostranství před domy. Za to vám jménem celé obce předem děkuji. Komise bude v obci od 12 do 13.30 hodin.

V rámci této soutěže dále připravujeme s kulturní komisí a místními spolky program zaměřený na historii obce v době, kdy zde býval vojenský lazaret. Chceme tak navázat na napoleonské slavnosti, které se zde uskutečnily v květnu. Máme již připravený dokumentární film, který byl na této akci pořízen. Kromě promítání před komisí bychom jej rádi veřejně promítli také pro všechny zájemce v kapli místního zámku. Kromě toho budeme také promítat fotografie z posledních akcí. Den a čas této akce ještě upřesníme.

Zpět na přehled Hlášení rozhlasu

Zavádíme mobilní rozhlas
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Hlášení rozhlasu

28. 1. 2020

Muzeum Záhoří Vás srdečně zve v neděli 2. února ve 14 hodin na slavnostní vernisáž k výstavě Výlet do dětství, kde můžete vidět panenky, kočárky a hračky z dřívějších dob nebo historickou kuchyni. V programu vystoupí… celé hlášení

Starší hlášení

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Aktualizuje Bc. Adéla Giblová / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov