Hlášení místního rozhlasu ze dne 12. 9. 2012

12. 09. 2012 /Hlášení/ Autor: Bc. Adéla Giblová

1) Firma Monika přijede ve čtvrtek 13. 9., tedy zítra, mezi 10.45 a 11.00 prodávat kuřice – stáří 22 týdnů za 170 Kč za kus, chovné kohouty 170 Kč za kus, brambory na uskladnění 15 kg za 80 Kč, cibuli 15 kg za 120 Kč a česnek český 150 Kč za kilogram.

2) V sousedním Oseku nad Bečvou se v sobotu a neděli 15. a 16. Září uskuteční hody a oslavy 690. Výročí od první písemné zmínky o obci. Můžete se těšit na výstavu hraček a činnosti místních spolků v sokolovně, zápasy národní házené, vystoupení tanečních skupin, jízdu parního vlaku se zastavením v Oseku. Den otevřených dveří má základní škola i hasičská zbrojnice. Na obecním úřadě je výstava o historii obce a výrobků Oseckého klubu, v sobotu od 19 hodin bude hrát před radnicí kapela Šediváci. V neděli se uskuteční slavnostní mše svatá a bude možno celý den nahlédnout do kostela i kaple svaté Anny. Nedělní odpolední program před obecním úřadem od 14 hodin nabídne vystoupení folklorního souboru Sinec ze Slovenska, cimbálovou muziku Primáš, Leopardy, Moravskou veselku, vystoupení děvčat SDH Osek. Dále budou k dispozici stánky a výrobky s občerstvením: košíkář, řezbář, trdelníky, keramika, svíčky, sýry, vinotéka. (Podrobný program najdete také na webových stránkách naší obce a na vývěsce našeho obecního úřadu.)

3) Po pěti letech se ve Veselíčku obnoví Hubertova jízda. Tradiční zakončení jezdecké sezony se uskuteční v sobotu 6. Října 2012. Slavnostní zahájení začíná v 10 hodin v areálu Ranče Mustang Veselíčko. V průběhu akce se můžete těšit na guláš, vyhlášení vítězů, krále honu, předání cen a poslech příjemných country songů. Večerní soud sv. Huberta započne ve 20 hodin v hostinci U Helgy.

4) Obec Veselíčko vyzývá občany k podávání podnětů pro drobné i větší, stavební i společenské aktivity obce v roce 2013, a to do 31. října 2012 písemně na adresu Obecní úřad, Veselíčko 68, 725, nebo elektronicky na e-mail: tomas.sulak@obec-veselicko.cz. Obecní zastupitelstvo bude projednávat vaše náměty na jednání 7. listopadu 2012. Rozpočet obce na rok 2013 bude schvalovat 5. prosince 2012.

5) Upozorňujeme občany, že příští zasedání zastupitelstva obce se uskuteční v úterý 9. října, tentokrát v Kulturním domě v Tupci. Na programu bude zejména příprava nového územního plánu obce.

6) Rodina Kovaříkova děkuje za projevy soustrasti.

Zpět na přehled Hlášení rozhlasu