Hlášení místního rozhlasu ze dne 19. 7. 2012

19. 07. 2012 /Hlášení/ Autor: Bc. Adéla Giblová

1) ČZS Veselíčko pořádá 28. Července zájezd na česnekové slavnosti s velmi bohatým programem do Buchlovic. Cena zájezdu je pro členy ČZS 50 Kč, pro ostatní zájemce 100 Kč. Přihlásit se je možné u p. Karla Kovaříka v Tupci.

2) Paní Vagrčková upozorňuje, že občerstvení v Sokolské zahradě je po dobu prázdnin otevřeno od 15 hodin. Stejně tak je odpoledne v provozu i hospůdka Na kovárně, přestože zde probíhá výstavba nového chodníku.

3) Upozorňujeme občany, že kontejnery na tříděný odpad v Tupci byly přesunuty naproti kulturního domu a od zámku ke stodolám.

4) Pěstitelská pálenice v Oseku n. B. oznamuje všem občanům, že zahájila provoz pálení třešní dne 10. 7. Pálenice přijímá objednávky každý den od 8 do 12 hodin.

5) V Lipníku n. B. se ve dnech 20. – 22. Července uskuteční XIII. Ročník Svatojakubských hodů. Divadelní představení začínají na zámeckém nádvoří v pátek od 17 hodin. V sobotu od 10 hodin zahraje na zámeckém nádvoří Moravská veselka, v 16 hodin se koná v Galerii Konírna vernisáž výstavy soch Michala Gabriela. V sobotu od 17 hodin začíná na náměstí TGM tradiční multižánrová přehlídka lipenských kapel. Hrají: Hipnotic, Someday, 3M+B, Gemband, Project F a Cimrmanovo torzo. V neděli hody završí od 10 hodin vystoupení violoncellového kvarteta Arrythmia, představení kejklíře. Odpoledne od 14 hodin je na programu bubenické seskupení Barrel Battery, taneční skupina Oldies. Hlavním hostem programu je skupina Sto zvířat.

Zpět na přehled Hlášení rozhlasu