Hlášení místního rozhlasu ze dne 15. 6. 2012

15. 06. 2012 /Hlášení/ Autor: Bc. Adéla Giblová

1) Upozorňujeme občany, že dnes od 20 hodin se koná v sokolské zahradě první letní taneční zábava se skupinou Forum II., kterou pořádá SDH Veselíčko. Nepodceňte ochranu svého majetku.

2) Obec Veselíčko stejně jako v loňském roce hledá brigádníky na letní údržbu zámeckého parku, případně dalších míst v obci. Přihlásit se můžete po vyplnění dotazníku, který najdete na webových stránkách obce, a to osobně na obecním úřadě, písemně na adresu OÚ Veselíčko, Veselíčko 68, 751 25 nebo e-mailem na adresu info@obec-veselicko.cz. Smyslem akce je nastavení dobré úrovně vzhledu a následné údržby zahrady zámeckého parku a je vhodná jako letní brigáda např. pro studenty, a to za 50,- Kč na hodinu. Práce bude organizována za příznivého počasí ve skupinách. Více informací najdete na webových stránkách obce a úřední desce.

3) Obec Veselíčko upozorňuje občany, že zahájila práce na novém územním plánu obce. Své náměty a připomínky můžete dávat písemně na obecní úřad až do konce měsíce srpna. V září bude zpracován soubor vašich námětů a v říjnu se uskuteční veřejné projednávání záměrů ještě před zpracováním samotného výkresu urbanistů.

4) Mateřská škola Veselíčko vyhlašuje výběrové řízení na místo kuchařky ve školní jídelně. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou na celý úvazek – zástup za nemoc. Platové zařazení dle platných směrnic. Požadavky: Výuční list, praxe ve školní jídelně 3 roky, zdravotní průkaz, znalost norem pro školní stravování. Přihlášky s životopisem podávejte ředitelce mateřské školy do 22. června 2012.

5) Obec Veselíčko pořádá ve středu 20. června v zasedací místnosti obecního úřadu promítání 20 minutového filmu z Napoleonských slavností – ranhojičského jarmarku v parku. Promítání začíná v 17 hodin a potrvá dle zájmu občanů postupně ve čtyřech skupinách po 20-25 lidech až do 19 hodin.

6) Obec Veselíčko děkuje všem zástupcům spolků a obyvatel obce, kteří se podíleli na pondělní prezentaci obce, spolků a podnikatelů k soutěži Vesnice roku 2012.

Zpět na přehled Hlášení rozhlasu