Informace KIDSOK k dopravní obslužnosti

20. 05. 2020 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

Informace KIDSOK k zajištění dopravní obslužnosti

Vzhledem k tomu, že školy nejsou otevřené a fungují v omezeném režimu, není doposud plně spuštěna základní dopravní obslužnost.

Drážní doprava kromě nasazení posilových spojů funguje ve standardním režimu. V případě autobusové dopravy je dopravní obslužnost zajištěna v režimu jarních prázdnin.

O uvolnění standardního režimu autobusové dopravy se uvažuje k 25. 5. 2020, pokud bude fungování škol vyžadovat plné zajištění základní dopravní obslužnosti.

Další informace ohledně zajištění dopravní obslužnosti Olomouckého kraje lze získat na Infolince IDSOK 588 88 77 88 nebo na webových stránkách www.idsok.cz.

15. 5. 2020

Žádáme občany, kteří špatně slyší hlášení z nového rozhlasu, aby nám dali tuto skutečnost vědět na telefonní číslo 581 793 255. V pondělí 18. května se bude konat od 18 hod. v Komunitní škole zasedá… celé hlášení