Nabídka služeb: Zateplení stropů

11. 05. 2020 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

Stavební firma Izolace Polná, která se zabývá foukanou izolací stropů a střech, bude mít příští týden v naší obci technika, který zdarma posoudí stav izolací a úniky tepla stropem a střechou. V případě zájmu o bezplatné posouzení úniku tepla z budovy zanechejte kontakt na obecním úřadě do konce tohoto týdne nebo kontaktujte obchodního zástupce: Lukáš Chlebuš, tel.: 607 015 640, e-mail: lukas.chlebus@ippolna.cz

Leták: Izolace stropů nabídka

Koronavirus
Kanalizace Tupec - výstavba 2020
Zavádíme mobilní rozhlas

Nejbližší události v obci

Nejsou žádné plánované akce.

Další události

Mapový portál
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Povodňový portál
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Hlášení rozhlasu

11. 1. 2021

Firma: TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín re… celé hlášení

Starší hlášení

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Prohlášení o přístupnosti / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov