Prázdninový režim autobusové dopravy od 6.11.2020

06. 11. 2020 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

V souvislosti s prodloužením nouzového stavu přistoupil Olomoucký kraj k dočasnému omezení některých autobusových linek. Ty od pátku 6. listopadu přešly do prázdninového režimu, přičemž nejsou vypravovány školní a posilové spoje. Omezení se dotklo pouze autobusových linek, jejichž objednavatelem je Olomoucký kraj. Hejtmanství tak chce zamezit plýtvání finančními prostředky na provoz spojů, které by jezdily prázdné. Vlakové dopravy se změny netýkají.
Informace o aktuálních jízdních řádech najdou cestující na webu CESTUJOK.CZ nebo IDSOK.CZ, případně si mohou zavolat na infolinku 588 88 77 88.

Nejbližší události v obci

Nejsou žádné plánované akce.

Další události

4. 12. 2020

Oznamujeme občanům, že v pondělí 7. prosince přijede do naší obce pojízdná prodejna Rosnička. V Tupci bude od 14.30 a u obecního úřadu od 14.45. celé hlášení