Preventivní odkalování vodovodního přivaděče

16. 10. 2020 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

Firma Vodovody a kanalizace Přerov oznamuje, že dne 3.11. od 21:00 a dne 4.11. do 18:00 hodin proběhne preventivní odkalovaní vodovodního přivaděče z vodojemu 2x 800 m3 v Lipníku nad Bečvou po čerpací stanici v Oseku nad Bečvou. Tyto vodárenské práce budou plynule navazovat na noční odkalování přivaděče III. etapy a jsou připraveny tak, aby dopad na zásobení odběratelů vodou byl minimalizován. V souvislosti s těmito pracemi může dojít ke krátkodobému přerušení dodávky vody, k poklesům tlaku ve vodovodech, vodovodních přípojkách i ve vnitřních domovních rozvodech, nebo ke zhoršení fyzikálních vlastností pitné vody ( zbarvení ) a pokud tyto v krátké době neodezní je nutno tuto závadu nahlásit na Centrální vodárenský dispečink VaK Přerov, a.s. telefon 800 167 427 a nebo na e-mail: dispecink@vakpr.cz. Poté pohotovostní služba provozu vodovodů provede odkalení rozvodných řadů. Doporučujeme odběratelům, aby se na tento den dostatečně předzásobili vodou. Současně se omlouváme odběratelům za způsobené potíže v zásobování a děkujeme za pochopení nutných opatření při provádění preventivního odkalování vodovodního přivaděče.

 

  • Dispečer VaK Přerov, a.s. CVD – zajistí doplnění vodojemů v Lipníku nad Bečvou 2x 800 m3, Svatá Anna, Loučka, Dolní Újezd, Nové Dvory, Veselíčko, Staměřice, Buk I. a Buk II, Lazníky, Sobíšky na maximální hladinu.
  • Cisterny na pitnou vodu budou rozmístěny takto – kontejner z provozu dopravy č. 1 se přistaví k restauraci Osečanka, pojízdný kontejner z PVH se přistaví k drůbežárně v Oldřichově, malý vlek z PVH se přistaví k ZŠ, MŠ a jídelně v Oseku nad Bečvou a malý vlek z PVP se přistaví do obce Buk na DTP ( k požární nádrži ). Pojízdná cisterna DAF z provozu dopravy zajistí průběžné doplňování vody do rozmístěných kontejnerů a dále zajistí rozvoz vody do obcí Osek nad Bečvou, Oldřichov, Buk DTP a Veselíčko.
  • Pracovník VaK Přerov, a.s. provozu vodovodů zodpovědný za odkalování PŘ IV. etapy je – mistr PVH II. p. Bohumil Pelíšek, mobil 602 584 339, e-mail: pelisek@vakpr.cz

 

Koronavirus
Kanalizace Tupec - výstavba 2020
Zavádíme mobilní rozhlas

Nejbližší události v obci

Nejsou žádné plánované akce.

Další události

Mapový portál
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Povodňový portál
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Hlášení rozhlasu

20. 10. 2020

Upozorňujeme občany, že kontejnery v Tupci byly kvůli stavbě kanalizace přestěhovány ke kapličce. Žádáme občany, aby odpad vhazovali do kontejnerů a neukládali ho na volné prostranství. celé hlášení

Starší hlášení

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Prohlášení o přístupnosti / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov