Program kina Hvězda v Přerově na únor 2020

31. 01. 2020 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

Co se bude hrát v kině v měsíci únoru? To se dočtete zde: kino A1 unor 2020

Zároveň informuje, že se rekonstruuje kavárna ve filmovém duchu černobílého filmu. Nazvaná bude Kabinet Hvězda – podle filmu Kabinet doktora Caligariho. Výjevy z filmu se objeví také v interiéru. Mimo jiné i na stolcích, které právě maluje přerovská rodačka, malířka a ilustrátorka Kristýna Botková. Náhled stolků:

Do zrekonstruované kavárny hledají posily – baristy a baristky. Otevírat chtějí začátkem března.

20. 7. 2021

Zájemcům o jógu v parku oznamujeme, že tento týden proběhne lekce ve středu 21. července v 18 hod. V případě deště se ruší. Oznamujeme občanům, že v sobotu 24. července budou naší obcí projíždě… celé hlášení