Program kina Hvězda v Přerově na únor 2020

31. 01. 2020 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

Co se bude hrát v kině v měsíci únoru? To se dočtete zde: kino A1 unor 2020

Zároveň informuje, že se rekonstruuje kavárna ve filmovém duchu černobílého filmu. Nazvaná bude Kabinet Hvězda – podle filmu Kabinet doktora Caligariho. Výjevy z filmu se objeví také v interiéru. Mimo jiné i na stolcích, které právě maluje přerovská rodačka, malířka a ilustrátorka Kristýna Botková. Náhled stolků:

Do zrekonstruované kavárny hledají posily – baristy a baristky. Otevírat chtějí začátkem března.

20. 2. 2020

V pátek 21. února a v sobotu 22. února bude otevřena výstava Výlet do dětství v muzeu v době od 16 do 18 hodin, která pak bude otevřena vždy v pátek a v sobotu až do konce března. Na výstavě … celé hlášení