Program kina Hvězda v Přerově na únor 2020

31. 01. 2020 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

Co se bude hrát v kině v měsíci únoru? To se dočtete zde: kino A1 unor 2020

Zároveň informuje, že se rekonstruuje kavárna ve filmovém duchu černobílého filmu. Nazvaná bude Kabinet Hvězda – podle filmu Kabinet doktora Caligariho. Výjevy z filmu se objeví také v interiéru. Mimo jiné i na stolcích, které právě maluje přerovská rodačka, malířka a ilustrátorka Kristýna Botková. Náhled stolků:

Do zrekonstruované kavárny hledají posily – baristy a baristky. Otevírat chtějí začátkem března.

Zavádíme mobilní rozhlas
Mapový portál
Kanalizace Tupec - výstavba 2020
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Povodňový portál
Projekt sociální bydlení
Koronavirus

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Hlášení rozhlasu

20. 7. 2021

Zájemcům o jógu v parku oznamujeme, že tento týden proběhne lekce ve středu 21. července v 18 hod. V případě deště se ruší. Oznamujeme občanům, že v sobotu 24. července budou naší obcí projíždě… celé hlášení

Starší hlášení

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Prohlášení o přístupnosti / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov