Týden oslav 100. výročí od založení TJ Sokol Veselíčko

01. 09. 2020 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

Tělovýchovná jednota Sokol ve Veselíčku letos oslaví krásné 100. výročí od svého vzniku.

Členové Sokola si pro veřejnost nachystali ukázku své činnosti v Týdnu oslav, který bude zahájen 32. ročníkem Pochodu veselíčskými lesy v sobotu 19. září. Tato akce se tradičně koná poslední sobotu v měsíci květnu, ale letos byla kvůli koronaviru v tomto termínu zrušena. Pochod „pohádkovým lesem“ povede po pětikilometrové trase, kde na návštěvníky čeká několik zastávek u známých pohádkových postav: ježibaby s ježidědkem, loupežníků, vodníka a jiných dalších. V neděli 20. září se otevřou od 10 hodin dveře sokolovny s Výstavkou historie Sokola. Jak samotný název napovídá, podíváme se do minulosti jednoty. Můžete zhlédnout prezentaci dokumentů, fotografií, kronik a dalších předmětů z archivů jednoty i jejích členů. Ve středu 23. září se můžou rodiče předškoláků a dětí ve „školkovém“ věku se svými potomky přijít podívat na Ukázkovou hodinu cvičení RDPD (rodičů a dětí a předškolních dětí). Rodiče si můžou vyzkoušet, jestli zvládnou stejné pohybové aktivity jako jejich děti. Týden oslav bude pro veřejnost uzavřen v sobotu 26. září večerním programem v sokolovně s názvem Be Active Night, kde si můžou návštěvníci poměřit své síly se členy výboru TJ Sokol Veselíčko v netradičních disciplínách.

Plakát: Plakát oslav III

Koronavirus
Kanalizace Tupec - výstavba 2020
Zavádíme mobilní rozhlas

Nejbližší události v obci

Nejsou žádné plánované akce.

Další události

Mapový portál
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Povodňový portál
Projekt sociální bydlení

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Hlášení rozhlasu

11. 1. 2021

Firma: TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín re… celé hlášení

Starší hlášení

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Prohlášení o přístupnosti / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov