Uzavírka silnice z Tupce do Dolního Újezdu

08. 10. 2020 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

Od pondělí 12. října až do 31. října čeká řidiče z Veselíčka uzavírka silnice z Tupce do Dolního Újezdu (dokončení povrchů po stavbě kanalizace). Do Lipníku nad Bečvou se musí přes Osek nad Bečvou, kde ovšem pokračuje „oprava“ silnice I. třidy, takže doprava je komplikovanější. Do Olomouce je lepší než přes Osek, Lipník a Staměřice (opět stavba kanalizace) jet cestou přes Lazníky a Výkleky. Tato trasa je navíc o 4 kilometry kratší. (Kvůli stavbě kanalizace v Tupci nelze ani využít starou polní cestu jižně pod místní částí Veselíčka.

Nejbližší události v obci

Nejsou žádné plánované akce.

Další události

20. 10. 2020

Upozorňujeme občany, že kontejnery v Tupci byly kvůli stavbě kanalizace přestěhovány ke kapličce. Žádáme občany, aby odpad vhazovali do kontejnerů a neukládali ho na volné prostranství. celé hlášení