Valné hromady dvou mikroregionů ve Veselíčku 2. 10. 2018

24. 09. 2018 / Aktuality / Autor: Alžběta Panáková

V úterý 2. října se v komunitní škole na Veselíčku uskuteční valné hromady dvou mikroregionů. Od 14 hodin budou jednat starostové DSO MR Lipensko (11 obcí) například o financování a schválení podpořených projektů (BRKOL, LIST a LOMB) a rozpočtu a plánech na rok 2019. Od 16 hodin potom zasedne DSO Moravská brána (26 obcí), který bude rovněž schvalovat rozpočet na příští rok, úvěr na projekty MAP, BEC a NaTO II. Debatovat se bude také o aktivitách Centra společných služeb (CSS) v oblasti veřejné správy a odpadového hospodářství.
Mapový portál Geosense