Veřejné připomínkovací řízení – sociální služby

04. 10. 2019 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

Město Lipník nad Bečvou v roce 2019 realizuje ve spolupráci s poskytovateli, zadavateli i uživateli sociálních služeb komunitní plánování. Výstupem procesu komunitního plánování se stane Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb na Lipensku pro roky 2020 – 2022. Předkládáme veřejnosti k připomínkování nejpodstatnější část materiálu, návrh Cílů a Opatření Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb na Lipensku pro roky 2020 – 2022.

Připomínkovací řízení proběhne v termínu od 04.10.2019 do 20.10.2019. Formulář určený k podávání připomínek a pravidla_pripominkovaciho_rizeni-pro_verejnost.

Pro zvýšení komfortu připomínkujících bylo zřízeno na Odboru sociálních věcí a zdravotnictví konzultační místo a dále několik sběrných míst. Na těch naleznete nejen od 04.10.2019 ve fyzické podobě připomínkovaný materiál a Připomínkovací formulář, ale budete mít také možnost své připomínky následně odevzdat.

Připomínkované materiály můžete stáhnout na tomto odkazu materiály k připomínkování

Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb na Lipensku pro roky 2020 – 2022 je strategickým materiálem v oblasti plánování a dalšího rozvoje sociálních služeb. Názor veřejnosti na podobu sociálních služeb v letech 2020 – 2022 je pro nás důležitý a věříme, že využijete možnosti materiál připomínkovat.

Mapový portál Geosense