Výběrové řízení na opravy kamenných staveb v parku

04. 11. 2011 / Veřejné zakázky a výběrová řízení / Autor: Bc. Adéla Giblová

Obec Veselíčko vyhlašuje výběrové řízení č. 14 na zhotovitele opravy kamenných staveb ve francouzské zahradě zámeckého parku ve Veselíčku. Termín podání nabídek je pátek 25. 11. 2011 do 12.00. Smyslem akce je havarijní oprava a zprovoznění kvadrilonu (kašny) a spodního bazénu, a dále oprava kamenných zdí a schodišť ve francouzské zahradě zámeckého parku.

Více informací ke stažení ve formátu .pdf (velikost 5,70 MB):vz14-kvadrilon.pdf

Důležité zprávy o dění v obci na telefon
Mapový portál
Interaktivní prohlídka kronik obce Veselíčko - novinka
Povodňový portál
Projekt sociální bydlení
Koronavirus
Kanalizace Tupec - výstavba 2020

Mapa

Veselíčko na mapě

Kontakt

Obec Veselíčko
Veselíčko 68
751 25
okres Přerov

info@obec-veselicko.cz
+420 581 793 255
úřední hodiny OÚ

Hlášení rozhlasu

3. 10. 2022

Firma Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční ve s… celé hlášení

Starší hlášení

Copyright©2013, Obec Veselíčko / Prohlášení o přístupnosti / Tvorba www stránek - Studio Bajola Přerov