Výběrové řízení na rekonstrukci toalet v kulturním domě

02. 07. 2015 / Aktuality, Veřejné zakázky a výběrová řízení / Autor: Obec Veselíčko

Obec Veselíčko vyhlašuje výběrové řízení na rekonstrukci toalet v Kulturním domě v Tupci. Kompletní projektová dokumentace je zveřejněna na webových stránkách obce http://www.obec-veselicko.cz/category/samosprava/verejne-zakazky/. Podávání nabídek je možné do 13. července 2015 do 18 hodin. Ihned poté nabídky vyhodnotí výběrová komise. Předpokládaný termín zahájení akce je 15. července a předpokládané ukončení 31. srpna 2015.