Zpravodaj SMS ČR 11/2020

13. 11. 2020 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

Jaká témata Vás čekají v novém čísle zpravodaje?

Zásadní rozsudek Nejvyššího správního soudu: Soudci se postavili za ochranu ústavně zaručených práv komunálních politiků.

Zajímají vás soběstačné a chytré obce? S chytrou obcí začali v Modré před 30 lety, když to ještě nebylo in.

SMS-služby s. r. o. vzkazují, že český venkov může být v roce 2030 o krok napřed před městy!

Podzim ve veřejných zakázkách: co s sebou přinesl opětovný nouzový stav a s jakými výzvami se zadavatelé setkávají?

Co pálí obce ve Zlínském kraji? Parkování autobusů v obcích!

Řadě obcí chybí hrobník, dozvíte se z článku Místo posledního odpočinku aneb co se o tom píše v zákonu o pohřebnictví?

Příklad dobré praxe je z Okrouhlice v Kraji Vysočina, kde nová a nadčasová škola nahradila 140 let starou budovu.

Zde najdete ke stažení celé aktuální číslo zpravodaje SMSka: SMSka 11-2020

Nejbližší události v obci

Nejsou žádné plánované akce.

Další události

4. 12. 2020

Oznamujeme občanům, že v pondělí 7. prosince přijede do naší obce pojízdná prodejna Rosnička. V Tupci bude od 14.30 a u obecního úřadu od 14.45. celé hlášení