Zpravodaj SMSka 10/2020

27. 10. 2020 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

O čem se v ní třeba dočtete?

·        ·      Bezdoplatková zóna? Není ideální, ale nic lepšího v boji proti obchodníkům s chudobou nemáme.

·      Ani v epidemiologicky složité době podvodníci nezahálí a využívají obce k vlastnímu obohacení.

·         Strategicky plánovat pomáhají zkušení starostové! Kteří to jsou?

·         Co pálí samosprávy v Ústeckém kraji? Že nemocnice dostávají různé úhrady za stejnou péči jen proto, že jsou v různých rukou!

·         Příklad dobré praxe je z Dolních Polžic v Plzeňském kraji, kde starosta jiné obce vlastnoručně vybudoval veřejné odpočinkové místo se zvoničkou.

Celé číslo zpravodaje: SMSka 10-2020

Nejbližší události v obci

Nejsou žádné plánované akce.

Další události

25.11.2020

Vinařství Holánek již tento čtvrtek začne do obce pravidelně vozit víno a burčák. Prodávat se bude ve čtvrtek od 13:45 u hasičárny. Zdrží se asi 15 minut. Rybářství Tovačov oznamuje, že bude v pátek 27.listopadu p… celé hlášení