Pilotní ověření implementace systému sociálního bydlení na lokální úrovni v obci Veselíčko

25. 04. 2018 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

Projekt sociálního bydlení

Obec Veselíčko se zapojila společně s dalšími 15 obcemi z České republiky do projektu Pilotní ověření implementace systému sociálního bydlení.

Hlavním cílem projektu je vytvoření strategického dokumentu Lokální koncepce sociálního bydlení obce Veselíčko a pilotní ověření této koncepce v sociálních bytech obce. Souběžně budou ověřovány nové metody sociální práce s osobami vynakládajícími nepřiměřené množství disponibilních příjmů na výdaje přímo spojené s bydlením a osobami bez bydlení nebo ohrožené ztrátou bydlení. Prostřednictvím projektu je zajištěna sociální práce v  obci, realizovaná jednou sociální pracovnicí.

Tento projekt je financován z peněz EU, MPSV a částečně také z rozpočtu obce.

Výstupní dokumenty POSOB

6. 5. 2021

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas s… celé hlášení