TJ Sokol Veselíčko pořádá opět po roce dětský letní tábor

18. 05. 2021 / Aktuality / Autor: Obec Veselíčko

Tělocvičná jednota Sokol Veselíčko pořádá i v roce 2021 LETNÍ STANOVÝ TÁBOR pro děti od 6 do 15 let. Bude se konat na stejném místě jako v předchozích letech-na táborové základně Hněvkov, v termínu od 7. do 14. srpna. Celotýdenní program zabaví děti na vybrané téma, nebudou chybět ani soutěže, výlet, karneval atd. Táborníci budou ubytováni ve stanech s dřevěnou podsadou. Doprava je zařízena autobusem z Veselíčka tam i zpět. Strava je zajištěna pětkrát denně po celou dobu pobytu.  Cena za pobyt na táboře je 2 500 Kč.

Organizace tábora bude podřízena aktuální pandemické situaci a platným vládním nařízením. O případných speciálních požadavcích pro účastníky budeme informovat s dostatečným předstihem.

Přihlášky (Prihlaska) a platby vyřizuje Zdenka Bernhauerová, Veselíčko 7, tel. 603952784, do 17.7.2021.

Část finanční úhrady lze hradit z fondů KSP.

18. 6. 2021

Oznamujeme občanům, že již dnes od 14 hodin a zítra do 12 hodin budou u minimarketu kontejnery na nebezpečný a velkoobjemový odpad. V sobotu od 12 hodin budou kontejnery uzamčeny a nebude do nich možné dále odpa… celé hlášení