Zapojení praktických lékařů do očkování proti Covid-19

08. 03. 2021 / Aktuality, Koronavirus / Autor: Obec Veselíčko

K dnešnímu dni (5. 3. 2021) je do procesu vakcinace napříč Olomouckým krajem zapojeno 10 ordinací praktických lékařů, kteří podle údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky svým klientům z priorizovaných skupin obyvatelstva aplikovali 1 194 dávek vakcíny. V počátku příštího týdne se k nim připojí dalších 28 ordinací praktických lékařů, opět napříč krajem.

Další ordinace budou přibývat následně, dle dodávek vakcíny viz informační materiál: Zapojení praktických lékařů do očkování.

Aktuální informace k této problematice najdete, mimo jiné, také na www.krajpomaha.cz, viz Seznam očkovacích míst v Olomouckém kraji.

Přímý odkaz na seznam očkovacích míst proti COVID-19 včetně aktuálně zapojených praktických lékařů zasílám zde: https://www.krajpomaha.cz/seznam-ockovacich-mist-olomoucky-kraj

Důležité zprávy o dění v obci na telefon

16. 5. 2022

Pošta Veselíčko oznamuje dočasnou změnu pracovní doby od 16. do 19. května. Ve středu bude otevřeno od 8 do 11 hod., v úterý a ve čtvrtek od 13 do 16 hod., v pátek bude otevřeno v obvyklou dobu od 14 do 17 hod. … celé hlášení